Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.67 sec -0.7
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 13.17 sec -0.7
3 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 13.51 sec +2.0
4 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.70 sec +2.0
5 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.77 sec +1.5
6 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.01 sec +0.6
7 Marisa Mol 14.57 sec +2.0
8 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 14.69 sec +1.5
9 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 14.78 sec +0.6
Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 14.78 sec -1.6

200 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 27.27 sec -2.1
2 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 27.47 sec +1.1
3 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 28.48 sec -0.1
4 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 28.76 sec -0.4
5 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 29.78 sec -1.7
6 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 30.13 sec -0.4
7 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 30.32 sec -0.1
8 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 31.32 sec
9 Anouk Boonman (U18 vrouwen (meisjes B)) 32.33 sec +1.1

400 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 1.01.35 min
2 Mariska Tjeerdsma 1.03.21 min
3 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.03.63 min
4 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 1.04.54 min
5 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 1.07.25 min
6 Jasmijn van Dieren 1.07.61 min
7 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 1.08.12 min
Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 1.08.12 min
9 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.10.45 min

800 m

Naam Prestatie
1 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 2.42.23 min
2 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 2.43.01 min
3 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.45.61 min
4 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 2.45.98 min
5 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 2.50.83 min
6 Martina Oosthoek (U16 meisjes (C)) 2.53.42 min
7 Laura Koster (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.53.66 min
8 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.55.29 min
9 Marit van Damme (U16 meisjes (C)) 3.07.26 min
10 Hannah Moelker (U16 meisjes (C)) 3.13.4 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Dorethé Schletterer (U14 meisjes (D)) 3.33.08 min
2 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 3.35.9 min
3 Fleur Borra (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.47.13 min
4 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 3.48.10 min
5 Julia Noë (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.56.48 min
6 Lize Biewenga (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.56.93 min
7 Lisa Vreeke (U14 meisjes (D)) 3.57.62 min
8 Jill Boudewijns (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.57.96 min
9 Tove Zaan (U14 meisjes (D)) 4.01.34 min
10 Souhaila Singh (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 4.07.61 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 4.32.61 min
2 Laurey van den Berge-Hey 4.54.54 min
3 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.12.78 min
4 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.13.08 min
5 Emma van Mourik 5.19.86 min
6 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 5.36.63 min
7 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.38.97 min
8 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 5.48.07 min
9 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 5.50.14 min
10 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 5.50.40 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 5.12.68 min
2 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.39.84 min
3 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.41.30 min
4 Dorethé Schletterer (U14 meisjes (D)) 5.51.54 min
5 Emma van Mourik 6.06.47 min
6 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 6.13.76 min
7 Durby Meijboom (Vrouwen 45) 6.19.44 min
8 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 6.35.64 min
9 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 6.36.48 min
10 Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 7.06.36 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 9.57.99 min
2 Laurey van den Berge-Hey 10.27.36 min
3 Laura Koster (U20 vrouwen (meisjes A)) 11.39.70 min
4 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 12.26.39 min

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 18.08 sec +1.8
2 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 20.83 sec -0.5

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.22.11 min
2 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.23.99 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.65 m
2 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 1.35 m
3 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 1.32 m
4 Marjolein Groeneveld (U14 meisjes (D)) 1.30 m
Elise Mol (U16 meisjes (C)) 1.30 m
Anouk Boonman (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.30 m
7 Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 1.27 m
8 Janne Kooiker (U16 meisjes (C)) 1.25 m
9 Sterre Visser (U14 meisjes (D)) 1.22 m
10 Hannah Moelker (U16 meisjes (C)) 1.20 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.99 m +1.6
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 4.80 m
3 Chloe Zerbib (U16 meisjes (C)) 4.77 m +1.6
4 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.75 m -0.2
5 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 4.31 m +3.8
6 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.28 m +1.1
7 Mandy Heppener (Vrouwen 40) 4.18 m +2.1
8 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.13 m
9 Sterre Visser (U14 meisjes (D)) 4.10 m
10 Victoria Pijnen (U14 meisjes (D)) 3.97 m -0.3

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.92 m
2 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 8.61 m
3 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 8.48 m +0.8

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 12.36 m
2 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 9.71 m
3 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.60 m
4 Carmen van Belle (Vrouwen 40) 5.74 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 26.71 m
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 21.74 m
3 Carmen van Belle (Vrouwen 40) 15.49 m
4 Demi Peeters (U16 meisjes (C)) 15.46 m
5 Emma Vermaelen (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.81 m
6 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.76 m
7 Valerie Pijnen (U16 meisjes (C)) 14.55 m
8 Gré Hendriks (Vrouwen 65) 14.42 m
9 Janne Kooiker (U16 meisjes (C)) 11.37 m
10 Martina Oosthoek (U16 meisjes (C)) 11.18 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 26.33 m
2 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 25.73 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Alexandra Elias, Jasmijn van Dieren, Yara Karelse, Yasmine de Kraker 55.99 sec
2 Carmen van Belle, Mandy Heppener, Patricia Dieleman-Pieters, Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 56.15 sec

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Elise Mol, Madelief Boonman, Yara Karelse, Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.42.54 min
= elektronische tijd