Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2020 en 31-10-2021. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U18 vrouwen (meisjes B)) 12.81 sec -0.1
2 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.30 sec +1.7
3 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 13.45 sec -0.5 3eNK
4 Xenia Kroonen (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.32 sec +0.7
5 Jolanda 't Jong 14.1 sec
6 Elaine Fertoute (U20 vrouwen (meisjes A)) 14.37 sec -1.2
7 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 14.68 sec -0.7 ZK
8 Eva den Exter (U20 vrouwen (meisjes A)) 14.73 sec -2.0
9 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 15.1 sec
10 Sanne de Baar (U20 vrouwen (meisjes A)) 15.4 sec

200 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U18 vrouwen (meisjes B)) 27.58 sec -0.5
2 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 27.76 sec -0.8
3 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 27.90 sec -0.5
4 Noëmie Rijk (U14 meisjes (D)) 28.08 sec +0.5
5 Yara Karelse (U16 meisjes (C)) 28.54 sec -0.4
6 Eva den Exter (U20 vrouwen (meisjes A)) 28.66 sec -0.5
7 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 28.93 sec -0.9
8 Jasmijn van Dieren 29.80 sec +1.3
9 Ingrid Rasenberg 30.15 sec -0.2
10 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 30.20 sec -0.4

400 m

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U16 meisjes (C)) 1.03.44 min
2 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.03.91 min
3 Jolanda 't Jong 1.04.61 min
4 Jasmijn van Dieren 1.06.51 min

800 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 2.16.9 min
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 40) 2.25.12 min
3 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.32.38 min
4 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 2.41.53 min
5 Jolanda 't Jong 2.43.0 min
6 Lieke Goudswaard (U16 meisjes (C)) 2.51.0 min
7 Katja van Eetvelt (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.56.73 min
8 Imme Hitzert (U16 meisjes (C)) 2.58.0 min
9 Iris de Haas (U16 meisjes (C)) 3.03.0 min
10 Frederique Suijkerbuijk (U16 meisjes (C)) 3.04.0 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U14 meisjes (D)) 3.22.72 min
2 Sanne de Baar (U20 vrouwen (meisjes A)) 3.29.4 min
3 Elise Mol (U14 meisjes (D)) 3.32.78 min
4 Dorethé Schletterer (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.33.3 min
5 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 3.36.34 min
6 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 3.42.21 min
7 Alexandra Elias (U16 meisjes (C)) 3.45.39 min
8 Yara Karelse (U16 meisjes (C)) 3.49.5 min
9 Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 3.52.35 min
10 Veerle Smits (U20 vrouwen (meisjes A)) 3.53.1 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 4.31.69 min
2 Noor Dekker 4.39.61 min
3 Laurey van den Berge-Hey 4.47.80 min
4 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 5.25.06 min
5 Ilse Goudswaard (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.39.55 min
6 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 5.41.23 min
7 Maren van Dorp (U18 vrouwen (meisjes B)) 6.03.74 min
8 Lieke Goudswaard (U16 meisjes (C)) 6.08.22 min
9 Alexandra Elias (U16 meisjes (C)) 6.16.49 min
10 Sanne Stitan 6.30.24 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Maren van Dorp (U18 vrouwen (meisjes B)) 6.42.7 min
2 Renate van der Zanden (Vrouwen 40) 7.35.6 min
3 Sabine van der Vloet (U14 meisjes (D)) 7.41.0 min
4 Jane van der Vloet (Vrouwen 40) 7.55.6 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Noor Dekker 9.47.32 min
2 Laurey van den Berge-Hey 10.22.31 min
3 Leonie Ton (Vrouwen 45) 11.53.76 min
4 Ilse Goudswaard (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.11.07 min
5 Corien Nieuwenhuize-Overduin 12.45.19 min
6 Nicole Wondergem (Vrouwen 40) 13.20.96 min
7 Heleen de Bruijne-Colenbrander (Vrouwen 45) 14.03.8 min
8 Annemijn Meeuwse 14.13.02 min
9 Dorien Vasseur 15.54.6 min
10 Maud Ghijs (U16 meisjes (C)) 16.03.6 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Marion Goossen-Tholens (Vrouwen 45) 26.58.46 min

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U18 vrouwen (meisjes B)) 17.96 sec -0.8
2 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 19.17 sec -0.8

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.12.18 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U16 meisjes (C)) 1.51 m
2 Ilvy de Waal (U16 meisjes (C)) 1.40 m ZK
3 Chloe Zerbib (U16 meisjes (C)) 1.39 m
Yasmine de Kraker (U16 meisjes (C)) 1.39 m
5 Elise Mol (U14 meisjes (D)) 1.36 m
6 Eva den Exter (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.35 m
Jolanda 't Jong 1.35 m
8 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 1.33 m
9 Noëmie Rijk (U14 meisjes (D)) 1.31 m
10 Veerle Smits (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.30 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.08 m +1.2
2 Chloe Zerbib (U16 meisjes (C)) 4.84 m +0.6 ZK
3 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.71 m
4 Noëmie Rijk (U14 meisjes (D)) 4.65 m +0.0
5 Brigitte de Geus (U16 meisjes (C)) 4.63 m +1.6
6 Xenia Kroonen (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.59 m
7 Yara Karelse (U16 meisjes (C)) 4.53 m +0.9
8 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.43 m +0.5
9 Mandy Heppener (Vrouwen 40) 4.28 m +2.0
10 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 4.19 m +1.5

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 12.15 m
2 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 9.42 m
3 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 9.00 m
4 Katja van Eetvelt (U18 vrouwen (meisjes B)) 7.64 m
5 Daphne Jasperse (Vrouwen 45) 7.45 m
6 Mandy Heppener (Vrouwen 40) 7.01 m
7 Elaine Fertoute (U20 vrouwen (meisjes A)) 6.89 m
8 Linda de Vlieger 6.45 m
9 Jane van der Vloet (Vrouwen 40) 5.45 m
10 Renate van der Zanden (Vrouwen 40) 5.05 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 22.51 m
2 Jolanda 't Jong 22.01 m
3 Jasmijn Hage (U16 meisjes (C)) 17.24 m
4 Lindsey Thilleman (U16 meisjes (C)) 15.87 m
5 Marjolein Groeneveld (U14 meisjes (D)) 14.36 m
6 Lieke Goudswaard (U16 meisjes (C)) 13.43 m
7 Emma Vermaelen (U16 meisjes (C)) 13.03 m
8 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 11.55 m
9 Frederique Suijkerbuijk (U16 meisjes (C)) 11.53 m
10 Mirte Rotte (U16 meisjes (C)) 10.59 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 29.59 m
2 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 29.34 m
3 Daphne Jasperse (Vrouwen 45) 28.21 m
4 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 25.73 m
5 Georgette Thilleman (U18 vrouwen (meisjes B)) 24.78 m
6 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 23.77 m
Natalie Sinke (Vrouwen 45) 23.77 m
8 Elaine Fertoute (U20 vrouwen (meisjes A)) 22.48 m
9 Katja van Eetvelt (U18 vrouwen (meisjes B)) 19.91 m
10 Jane van der Vloet (Vrouwen 40) 18.58 m

kogelslingeren (4kg)

Naam Prestatie
1 Linda de Vlieger 18.39 m
2 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 18.28 m
3 Ingrid Rasenberg 17.62 m

7-kamp

Naam Prestatie
1 Chloe Zerbib (U16 meisjes (C)) 3419 pnt
2 Yara Karelse (U16 meisjes (C)) 3041 pnt
3 Ilvy de Waal (U16 meisjes (C)) 2931 pnt
4 Alexandra Elias (U16 meisjes (C)) 2849 pnt
5 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 2776 pnt

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Ingrid Rasenberg, Jolanda 't Jong, Ruchama Houtzager, Sanne Stitan 4.40.04 min
2 Eva den Exter, Jasmijn van Dieren, Maren van Dorp, Xenia Kroonen 4.45.95 min
= elektronische tijd