Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2023 en 31-10-2024. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 12.16 sec
2 Piet van den Ouden (U18 mannen) 12.22 sec +0.1
3 Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 12.35 sec +1.5
4 Matthias Salmang (U16 jongens) 12.40 sec +0.1
5 Ezra Boogaard (U18 mannen) 12.42 sec +1.8
6 Noah Ouhajou (U20 mannen) 12.44 sec
7 Dylan Lijbaart (U18 mannen) 12.45 sec
8 Ivar Engels (U18 mannen) 12.47 sec
9 Matthieu Balduck (U16 jongens) 12.52 sec +0.0
10 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 12.62 sec -1.4

200 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 23.84 sec +2.0
2 Noah Ouhajou (U20 mannen) 24.39 sec +0.9
3 Nino van den Berg (U20 mannen) 24.80 sec +1.3
4 Piet van den Ouden (U18 mannen) 25.02 sec -0.1
5 Ezra Boogaard (U18 mannen) 25.18 sec -0.1
6 Henk Gerritsen (Mannen 40) 26.70 sec -0.1
7 Ben Vermaelen (Mannen 50) 26.78 sec -2.2
8 Dylan Lijbaart (U18 mannen) 26.92 sec +0.2
Matthieu Balduck (U16 jongens) 26.92 sec -0.1
10 Pascal Boonman 27.12 sec -0.1

400 m

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat 54.74 sec
2 Ivar Engels (U18 mannen) 54.8 sec
3 Matthias Salmang (U16 jongens) 55.86 sec
4 Yannic Rijk (U18 mannen) 57.10 sec
5 Noah Ouhajou (U20 mannen) 57.11 sec
6 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 57.61 sec
7 Sven van Poorten (U18 mannen) 59.51 sec
8 Henk Gerritsen (Mannen 40) 60.05 sec
9 Sam de Kreek (U16 jongens) 1.00.14 min
10 Jacques Zaman (Mannen 60) 1.03.63 min 2e NK

800 m

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok (U20 mannen) 1.59.22 min
2 Ivar Engels (U18 mannen) 1.59.48 min
3 Jasper Zuidhof 2.00.35 min
4 Bereket Petersen 2.02.98 min
5 Ralph de Maat 2.05.13 min
6 Maxime Rijk (U16 jongens) 2.05.66 min
7 Nathan de Zeeuw 2.10.89 min
8 Sébastièn Schletterer (Mannen 50) 2.12.95 min
9 Matthias Salmang (U16 jongens) 2.14.13 min
10 Dylan Vink 2.16.31 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Jiska Houwing (U16 jongens) 2.58.43 min
2 Wouter van Caspel (Mannen 35) 3.10.20 min
3 Daniel Bommeljé (U12 jongens) 3.22.93 min ZK
4 Florian Bracke (U14 jongens) 3.24.97 min
5 Peter Biewenga (Mannen 40) 3.28.81 min
6 Oscar Borra (U11) (U12 jongens) 3.30.37 min
7 Samuël Cats (U12 jongens) 3.30.42 min
8 Kees Wondergem (U14 jongens) 3.33.75 min
9 Daan van de Velde (U14 jongens) 3.33.99 min
10 Ramon van Caspel (U12 jongens) 3.37.87 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Ivar Engels (U18 mannen) 4.04.73 min
2 Koen Steenblok (U20 mannen) 4.12.22 min
3 Jasper Zuidhof 4.16.54 min
4 Nathan de Zeeuw 4.17.60 min
5 Maxime Rijk (U16 jongens) 4.23.85 min
6 Jaro Steels (U18 mannen) 4.28.34 min
7 Roland Schellevis (Mannen 35) 4.28.55 min
8 Ricardo Sint Nicolaas (Mannen 35) 4.28.76 min
9 Jiska Houwing (U16 jongens) 4.36.01 min
10 Corné Stroober 4.37.21 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Maxime Rijk (U16 jongens) 4.53.43 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Floris Willeboordse 8.22.98 min
2 Patrick de Vos 8.57.25 min
3 Bereket Petersen 8.59.67 min
4 Danny Huibregtse 9.02.40 min
5 Jaro Steels (U18 mannen) 9.20.24 min
6 Bart Mangnus (Mannen 35) 9.20.44 min
7 Ivar Engels (U18 mannen) 9.21.76 min
8 Mike Suurmond 9.26.66 min
9 David Bouman (Mannen 35) 9.26.88 min
10 Sébastièn Schletterer (Mannen 50) 9.39.44 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Maikel Peeman 14.07.91 min
2 Floris Willeboordse 14.10.26 min
3 Bereket Petersen 15.41.53 min
4 David Bouman (Mannen 35) 16.29.84 min
5 Jaro Steels (U18 mannen) 17.24.60 min
6 Rijk van Dongen 17.28.66 min
7 Dimitri Nijs (Mannen 40) 19.46.82 min

10000 m

Naam Prestatie
1 Floris Willeboordse 29.55.18 min
2 Patrick de Vos 32.00.2 min
3 Okbazgi Kidane (Mannen 35) 32.03.9 min
4 Bereket Petersen 33.03.4 min
5 Mike Suurmond 33.09.3 min
6 Yunis Stitan 33.47.1 min
7 Martijn Blommaert (Mannen 35) 33.59.5 min
8 Peter Biewenga (Mannen 40) 34.01.8 min
9 Arjen de Feijter 35.04.5 min
10 Jesse Beijer (Mannen 35) 35.11.9 min

400 mh (91,4cm)

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat 58.61 sec
2 Henk Gerritsen (Mannen 40) 1.09.01 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Quinten Stroo (U16 jongens) 1.65 m
2 Rens Schuit 1.60 m
Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 1.60 m
Matthias Salmang (U16 jongens) 1.60 m
5 Yannic Rijk (U18 mannen) 1.55 m
Matthieu Balduck (U16 jongens) 1.55 m
7 Noah Ouhajou (U20 mannen) 1.50 m
Lous Wondergem (Mannen 40) 1.50 m
9 Bert van Opstal (Mannen 55) 1.45 m
Bas Grob (U14 jongens) 1.45 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok (U20 mannen) 5.74 m +0.0
2 Matthias Salmang (U16 jongens) 5.66 m
3 Piet van den Ouden (U18 mannen) 5.53 m
4 Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 5.52 m +0.8
5 Yannic Rijk (U18 mannen) 5.30 m +1.0
6 Robin de Vos 5.08 m
7 Roan Hekkers 5.07 m
8 Quinten Stroo (U16 jongens) 5.02 m +1.7
9 Bert van Opstal (Mannen 55) 4.96 m -0.3
10 Matthieu Balduck (U16 jongens) 4.93 m +1.3

polshoog

Naam Prestatie
1 Yannic Rijk (U18 mannen) 3.45 m
2 Bert van Opstal (Mannen 55) 3.10 m
3 Ivar van de Wege 2.30 m
4 Roan Hekkers 2.20 m
5 Quinten Stroo (U16 jongens) 2.10 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 10.51 m
2 Rens Schuit 10.17 m
3 Vincent Mulder (Mannen 40) 9.62 m
4 Etienne Schuit (Mannen 45) 8.83 m
5 Simon van Kralingen (Mannen 35) 8.74 m
6 Ivar van de Wege 8.29 m
7 Dane Chan (U18 mannen) 7.32 m
8 Marvin Riemens 7.25 m
9 Wouter van Caspel (Mannen 35) 6.97 m
10 Sander Vink (U20 mannen) 6.91 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Rens Schuit 28.05 m
2 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 27.18 m
3 Ivar van de Wege 24.80 m
4 Etienne Schuit (Mannen 45) 23.74 m
5 Simon van Kralingen (Mannen 35) 19.21 m
6 Marvin Riemens 17.87 m
7 Massimo Adriaansens 16.73 m
8 Marijn Baan 10.20 m
9 Wesley van der Plas 9.86 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Dylan Vink 39.06 m
2 Ivar van de Wege 33.33 m
3 Sander Vink (U20 mannen) 32.23 m
4 Rens Schuit 31.47 m
5 Stefan de Block (Mannen 45) 28.72 m
6 Etienne Schuit (Mannen 45) 28.59 m
7 Henk Gerritsen (Mannen 40) 26.75 m
8 Marvin Riemens 20.66 m
9 Massimo Adriaansens 20.04 m
10 Sebastian Fermont 17.57 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Jeroen Vercruijsse, Matthias Salmang, Matthieu Balduck, Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 48.46 sec
2 Dane Chan, Jaro Steels, Robin Bouwhuizen, Sander Vink 49.20 sec
3 Ivar van de Wege, Nathan de Zeeuw, Ralph de Maat, Rens Schuit 49.52 sec
4 Matthieu Balduck, Pepijn Duinkerke, Thijmen Post (U16 jongens) 50.37 sec

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Dylan Vink, Henk Gerritsen, Jaro Steels, Robin Bouwhuizen 2.26.32 min
2 Dimitri Nijs, Etienne Schuit, Glenn Hoffman, Jacques Zaman (Mannen 40) 2.48.28 min
= elektronische tijd