Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (U18 mannen (jongens B)) 11.88 sec +0.6
2 Tobias de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 12.00 sec -0.4
3 Lukas Dobbelaar (U18 mannen (jongens B)) 12.09 sec -1.6
4 Dylan Vink 12.20 sec +1.9
5 Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 12.23 sec +2.0
6 Tim de Bruijn (U20 mannen (jongens A)) 12.24 sec +1.6
7 Bereket Petersen 12.32 sec +2.0
8 Nino van den Berg (U18 mannen (jongens B)) 12.50 sec +2.0
9 Roel Rietman (U20 mannen (jongens A)) 12.52 sec +0.6
10 Piet van den Ouden (U16 jongens (C)) 12.57 sec +2.0

200 m

Naam Prestatie
1 Lukas Dobbelaar (U18 mannen (jongens B)) 24.28 sec -1.1
2 Daan Schuit (U18 mannen (jongens B)) 24.79 sec +0.9
3 Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 24.97 sec -1.0
4 Dylan Vink 25.13 sec +0.2
5 Chanelton Schmidt 25.30 sec -1.2
6 Nino van den Berg (U18 mannen (jongens B)) 25.52 sec -1.5
7 Tim de Bruijn (U20 mannen (jongens A)) 25.61 sec -0.9
8 Henk Gerritsen (Mannen 40) 26.05 sec +1.6
9 Viktor Wieles (U16 jongens (C)) 26.25 sec -1.0
10 Ben Vermaelen (Mannen 45) 27.04 sec +1.4

400 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott 48.67 sec
2 Tommy Staal 51.77 sec
3 Waldy Lindeborg (Mannen 35) 52.19 sec
4 Jasper Zuidhof 53.73 sec
5 Remco de Baar (U18 mannen (jongens B)) 53.77 sec
6 Tobias de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 53.79 sec
7 Yannic Rijk (U16 jongens (C)) 55.81 sec
8 Chanelton Schmidt 56.10 sec
9 Bas Pieterse (U18 mannen (jongens B)) 56.31 sec
10 Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 57.25 sec

800 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 1.55.27 min
2 Hamed Aldabaji 2.04.35 min
3 Tijn van Hooste (U16 jongens (C)) 2.04.60 min
4 Remco de Baar (U18 mannen (jongens B)) 2.04.79 min
5 Tobias de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 2.04.93 min
6 Jasper Zuidhof 2.07.78 min
7 Jarno Kooijman 2.08.1 min
8 Koen Steenblok (U18 mannen (jongens B)) 2.09.77 min
9 Yannic Rijk (U16 jongens (C)) 2.09.88 min
10 Julius Schletterer (U16 jongens (C)) 2.09.97 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Maxime Rijk (U14 jongens (D)) 3.07.10 min
2 Jiska Houwing (U14 jongens (D)) 3.17.08 min
3 Casper van der Kuijl (U14 jongens (D)) 3.28.55 min
4 Kees Wondergem (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 3.33.53 min
5 Florian Bracke (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 3.35.38 min
6 Collin Barentsen (A2) (U12 jongens (pupillen A)) 3.36.38 min
7 Victor Nieuwenhuis (A2) (U12 jongens (pupillen A)) 3.43.57 min
8 Bas Grob (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 3.47.11 min
9 Dan van de Velde (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 3.47.98 min
10 Sven Tuller (U14 jongens (D)) 3.50.61 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 4.07.59 min
2 Franklin van Anrooij 4.14.50 min
3 Bereket Petersen 4.17.84 min
4 Erwin Harmes (Mannen 40) 4.22.58 min
5 Bart Heshof 4.26.75 min
6 Bart Mangnus (Mannen 35) 4.27.53 min
7 Sander Post (Mannen 35) 4.28.46 min
8 Eric Wolfert 4.30.29 min
9 Roland Schellevis (Mannen 35) 4.31.66 min
10 Julius Schletterer (U16 jongens (C)) 4.32.37 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Matthijs Corbijn 4.43.05 min
2 Bereket Petersen 4.52.35 min
3 Johan Karelse (Mannen 45) 5.00.13 min
4 Ralph de Maat (U20 mannen (jongens A)) 5.00.52 min
5 Ivar Engels (U16 jongens (C)) 5.01.40 min
6 Jaro Steels (U16 jongens (C)) 5.09.50 min
7 Yann Sinke 5.11.22 min
8 Wim Bos (Mannen 45) 5.41.82 min
9 Jonah Aafjes 5.42.73 min
10 Ronald Aarts (Mannen 60) 5.46.33 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Tim van den Broeke 8.09.00 min
2 Danny Huibregtse 9.03.41 min
3 Franklin van Anrooij 9.18.08 min
4 Erwin Harmes (Mannen 40) 9.28.06 min
5 Bereket Petersen 9.34.85 min
6 Fabian de Maat (U18 mannen (jongens B)) 9.57.61 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Jordy Leenknecht (Mannen 40) 17.30.29 min

110 mh (106,7cm)

Naam Prestatie
1 Henk Gerritsen (Mannen 40) 22.43 sec +2.0

400 mh (91,4cm)

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat (U20 mannen (jongens A)) 1.01.83 min
2 Henk Gerritsen (Mannen 40) 1.07.00 min

3000 m stpl (91,4cm)

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat (U20 mannen (jongens A)) 11.40.92 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Stijn Hendriks (U20 mannen (jongens A)) 1.90 m
2 Daan Schuit (U18 mannen (jongens B)) 1.80 m
3 Tom van den Berg 1.77 m
4 Robin Bouwhuizen (U18 mannen (jongens B)) 1.70 m
5 Etienne Schuit (Mannen 45) 1.57 m
6 Matthieu Balduck (U14 jongens (D)) 1.55 m
7 Ivar Groosman (U18 mannen (jongens B)) 1.50 m
Pepijn Duinkerke (U14 jongens (D)) 1.50 m
Yannic Rijk (U16 jongens (C)) 1.50 m
Benjamin Pijnen (U18 mannen (jongens B)) 1.50 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Tom van den Berg 6.68 m
2 Daan Schuit (U18 mannen (jongens B)) 6.41 m
3 Dylan Vink 5.98 m +1.4
4 Etienne Schuit (Mannen 45) 5.58 m +1.3
5 Koen Steenblok (U18 mannen (jongens B)) 5.56 m +0.6
6 Bereket Petersen 5.07 m
7 Roan Hekkers (U20 mannen (jongens A)) 4.90 m +1.2
8 Noah Ouhajou (U18 mannen (jongens B)) 4.86 m
9 Niels Verschuren (U18 mannen (jongens B)) 4.72 m +1.2
10 Ivar Engels (U16 jongens (C)) 4.50 m +5.0

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Tobias de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 11.96 m -1.1
2 Koen Steenblok (U18 mannen (jongens B)) 11.10 m +0.0
3 Niels Verschuren (U18 mannen (jongens B)) 10.32 m -0.1
4 Tim de Bruijn (U20 mannen (jongens A)) 10.12 m -0.6
5 Henk Gerritsen (Mannen 40) 9.66 m -0.4

polshoog

Naam Prestatie
1 Roan Hekkers (U20 mannen (jongens A)) 2.60 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U18 mannen (jongens B)) 9.26 m
2 Etienne Schuit (Mannen 45) 8.72 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Ben Vermaelen (Mannen 45) 17.88 m
2 Dylan Bouwhuizen (U20 mannen (jongens A)) 16.15 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Rens Schuit (U20 mannen (jongens A)) 31.79 m
2 Dylan Bouwhuizen (U20 mannen (jongens A)) 26.47 m
3 Sander Vink (U18 mannen (jongens B)) 25.07 m
4 Pim van der Maale (U18 mannen (jongens B)) 14.64 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Dylan Vink, Henk Gerritsen, Robin Bouwhuizen, Tim de Bruijn 47.61 sec
2 Dane Chan, Devlin de Grave, Jaro Steels, Maxim Heijens (U16 jongens (C)) 59.11 sec
3 Dane Chan, Jaro Steels, Maxim Heijens, Michael van Waesberghe (U16 jongens (C)) 1.02.95 min

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok, Nino van den Berg, Remco de Baar, Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 3.44.89 min
2 Fabian de Maat, Lukas Dobbelaar, Ralph de Maat, Tobias de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 3.48.63 min

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Jonathan Dobbelaar, Lukas Dobbelaar, Ralph de Maat, Tobias de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 2.08.22 min
2 Dylan Bouwhuizen, Dylan Vink, Robin Bouwhuizen, Tim de Bruijn 2.20.94 min
= elektronische tijd