Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2020 en 31-10-2021. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott 11.32 sec +1.0
2 Leon van Aartsen 11.78 sec +1.1
3 Tobias de Zeeuw (U18 mannen (jongens B)) 11.85 sec -0.2 ZK
4 Chris Wieles (U20 mannen (jongens A)) 11.99 sec -0.4
5 Daan Schuit (U18 mannen (jongens B)) 12.02 sec -0.3
6 Jonathan Dobbelaar (U20 mannen (jongens A)) 12.03 sec +0.2
7 Tom van den Berg 11.8 sec
Elton Paulino 11.8 sec
9 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 12.05 sec +0.6
Tim de Bruijn (U18 mannen (jongens B)) 12.05 sec -0.2

200 m

Naam Prestatie
1 Leon van Aartsen 23.21 sec +0.6
2 Aron Schott 23.49 sec +2.0
3 Jonathan Dobbelaar (U20 mannen (jongens A)) 24.13 sec -2.1 ZK
4 Chris Wieles (U20 mannen (jongens A)) 24.43 sec -2.1
5 Tim de Bruijn (U18 mannen (jongens B)) 24.64 sec -0.1
6 Lukas Dobbelaar (U18 mannen (jongens B)) 24.87 sec -2.7
7 Jasper Zuidhof 25.28 sec +1.4
8 Roel Rietman (U18 mannen (jongens B)) 25.47 sec -1.6
9 Pim van der Maale (Jongens C) 25.49 sec +1.4
10 Ivar van de Wege 25.68 sec -1.7

400 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 51.48 sec
2 Henk Gerritsen (Mannen 40) 57.66 sec
3 Willem-Jan Buter (Mannen 50) 1.02.22 min
4 Jacques Zaman (Mannen 60) 1.02.30 min 2e NK

800 m

Naam Prestatie
1 Tommy Staal 1.52.24 min
2 Yunis Stitan 1.52.85 min
3 Remco de Baar (U18 mannen (jongens B)) 2.05.78 min ZK
4 Jarno Kooijman 2.05.95 min ZK
5 Jasper Zuidhof 2.07.62 min
6 Tobias de Zeeuw (U18 mannen (jongens B)) 2.08.27 min
7 Bereket Petersen 2.10.00 min
8 Ralph de Maat (U20 mannen (jongens A)) 2.12.90 min
9 Koen Steenblok (Jongens C) 2.13.18 min
10 Fabian de Maat (Jongens C) 2.13.64 min ZK

1000 m

Naam Prestatie
1 Jarno Kooijman 2.39.1 min
2 Remco de Baar (U18 mannen (jongens B)) 2.52.2 min
3 Tim Manders (U20 mannen (jongens A)) 2.56.9 min
4 Fabian de Maat (Jongens C) 2.59.14 min
5 Koen Steenblok (Jongens C) 2.59.36 min
6 Yannic Rijk (Jongens C) 3.03.38 min
7 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 3.06.23 min
8 Viktor Wieles (Jongens C) 3.06.63 min
9 Jaro Steels (Jongens C) 3.08.65 min
10 Piet van den Ouden (Jongens D) 3.10.0 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Tim van den Broeke 3.41.74 min
2 Yunis Stitan 3.51.43 min
3 Floris Willeboordse 3.55.86 min
4 Tommy Staal 3.56.27 min
5 Ricardo Sint Nicolaas (Mannen 35) 4.21.20 min
6 Eric Wolfert 4.29.15 min
7 Fabian de Maat (Jongens C) 4.34.54 min
8 Tobias de Zeeuw (U18 mannen (jongens B)) 4.39.49 min
9 Julius Schletterer (Jongens C) 4.43.44 min
10 Nathan de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 4.44.17 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Tim van den Broeke 8.15.93 min
2 Floris Willeboordse 8.16.89 min
3 Maikel Peeman 8.18.23 min
4 Yunis Stitan 8.35.74 min
5 Patrick de Vos 8.38.08 min
6 Danny Huibregtse 8.55.59 min
7 Ricardo Sint Nicolaas (Mannen 35) 9.02.63 min
8 Erwin Harmes (Mannen 35) 9.10.56 min
9 Eric Wolfert 9.22.93 min
10 Bereket Petersen 9.24.36 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Maikel Peeman 14.05.70 min
2 Floris Willeboordse 14.17.77 min
3 Patrick de Vos 14.38.88 min
4 Danny Huibregtse 15.48.90 min ZK
5 Sander Post (Mannen 35) 16.35.11 min
6 Bezuayehu Petersen 17.00.35 min
7 Bereket Petersen 17.13.24 min
8 Jordy Leenknecht (Mannen 40) 17.18.79 min
9 Jarno Kooijman 18.02.90 min
10 Erik Goossen (Mannen 50) 18.28.07 min ZK

10000 m

Naam Prestatie
1 Maikel Peeman 29.01.02 min
2 Floris Willeboordse 29.53.40 min
3 Edward de Leng (Mannen 55) 39.15.40 min

110 mh (106,7cm)

Naam Prestatie
1 Henk Gerritsen (Mannen 40) 21.98 sec +0.2

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Tom van den Berg 1.85 m
2 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 1.71 m
Remco de Baar (U18 mannen (jongens B)) 1.71 m
4 Tim de Bruijn (U18 mannen (jongens B)) 1.70 m ZK
5 Etienne Schuit (Mannen 45) 1.57 m 2e NK
6 Koen Steenblok (Jongens C) 1.52 m
7 Yannic Rijk (Jongens C) 1.41 m
8 Roan Hekkers (U20 mannen (jongens A)) 1.40 m
Benjamin Pijnen (Jongens C) 1.40 m
10 Viktor Wieles (Jongens C) 1.37 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (U18 mannen (jongens B)) 6.51 m +0.6
2 Tobias de Zeeuw (U18 mannen (jongens B)) 5.93 m -0.8
3 Dylan Vink 5.80 m +1.2
4 Chris Wieles (U20 mannen (jongens A)) 5.74 m +0.9 ZK
5 Etienne Schuit (Mannen 45) 5.69 m +0.3
6 Koen Steenblok (Jongens C) 5.48 m
7 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 5.41 m
8 Mees Verbrugge (U20 mannen (jongens A)) 5.29 m +2.0
9 Pim van der Maale (Jongens C) 5.23 m
10 Ivar van de Wege 5.21 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Etienne Schuit (Mannen 45) 9.15 m
2 Ronald Rasenberg (Mannen 55) 8.60 m
3 Ivar van de Wege 8.56 m
4 Ben Vermaelen (Mannen 45) 6.78 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Jesse Wernsing 13.11 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Tom van den Berg 52.63 m
2 Patrick Elfrink 42.68 m
3 Dylan Vink 37.10 m
4 Ivar van de Wege 30.94 m
5 Rens Schuit (U20 mannen (jongens A)) 27.20 m
6 Elton Paulino 26.33 m
7 Etienne Schuit (Mannen 45) 26.19 m
8 Ben Vermaelen (Mannen 45) 21.96 m
9 Ralph de Maat (U20 mannen (jongens A)) 21.26 m
10 Nathan de Zeeuw (U20 mannen (jongens A)) 20.63 m

kogelslingeren (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Ronald Rasenberg (Mannen 55) 23.32 m
2 Ivar van de Wege 15.51 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Benjamin Pijnen, Fabian de Maat, Niels Verschuren, Viktor Wieles (Jongens C) 50.45 sec
2 Devlin de Grave, Jaro Steels, Maxim Heijens, Sven van Poorten (Jongens C) 59.67 sec

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Dylan Bouwhuizen, Dylan Vink, Henk Gerritsen, Ivar van de Wege 3.54.03 min
= elektronische tijd