Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2020 en 31-10-2021. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Leon van Aartsen 11.78 sec +1.1
2 Noah Ouhajou (Jongens C) 14.27 sec

200 m

Naam Prestatie
1 Leon van Aartsen 23.21 sec +0.6

800 m

Naam Prestatie
1 Julius Schletterer (Jongens C) 2.14.84 min
2 Ivar Engels (Jongens C) 2.24.68 min
3 Edward de Leng (Mannen 55) 2.39.17 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Jiska Houwing (Jongens D) 3.13.34 min
2 Ivar Engels (Jongens C) 3.25.68 min
3 Kees Wondergem (Jongens pupillen B) 3.36.29 min ZK
4 Collin Barentsen (A1) (Jongens pupillen A) 3.39.25 min
5 Victor Nieuwenhuis (A1) (Jongens pupillen A) 3.47.10 min
6 Noah Ouhajou (Jongens C) 3.49.37 min
7 Quinten Stroo (Jongens D) 3.51.92 min
8 Sam de Kreek (A2) (Jongens pupillen A) 3.56.7 min
9 Olaf van Schaik (A1) (Jongens pupillen A) 4.01.5 min
10 Boaz Wouters (A2) (Jongens pupillen A) 4.03.60 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Tim van den Broeke 3.41.74 min
2 Julius Schletterer (Jongens C) 4.43.44 min
3 Edward de Leng (Mannen 55) 5.17.09 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Tim van den Broeke 8.15.93 min
2 Sven Vermeulen (Mannen 40) 10.36.54 min
3 Edward de Leng (Mannen 55) 10.56.99 min
4 André Lous (Mannen 55) 12.08.81 min
5 John Guequièrre (Mannen 65) 16.01.42 min
6 Gerard Rommers (Mannen 80) 16.02.24 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Edward de Leng (Mannen 55) 19.20.17 min

10000 m

Naam Prestatie
1 Edward de Leng (Mannen 55) 39.15.40 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Quinten Stroo (Jongens D) 1.30 m
Roemer Schillings (Jongens D) 1.30 m
3 Collin Barentsen (A1) (Jongens pupillen A) 1.25 m ZK
Sam de Kreek (A2) (Jongens pupillen A) 1.25 m ZK
5 Jasper Boonman (Jongens D) 1.24 m
6 Sven Köther (A2) (Jongens pupillen A) 1.20 m
7 Jiska Houwing (Jongens D) 1.12 m
8 Victor Nieuwenhuis (A1) (Jongens pupillen A) 1.10 m
Olaf van Schaik (A1) (Jongens pupillen A) 1.10 m
Boaz Wouters (A2) (Jongens pupillen A) 1.10 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Noah Ouhajou (Jongens C) 5.04 m
2 Ivar Engels (Jongens C) 4.38 m +1.0
3 Jiska Houwing (Jongens D) 4.03 m +0.6
4 Sam de Kreek (A2) (Jongens pupillen A) 3.73 m
5 Jasper Boonman (Jongens D) 3.71 m
6 Quinten Stroo (Jongens D) 3.63 m
7 Ward Nieuwenhuize (Jongens D) 3.62 m
Victor Nieuwenhuis (A1) (Jongens pupillen A) 3.62 m
9 Collin Barentsen (A1) (Jongens pupillen A) 3.59 m
10 Luuk Musters (Jongens D) 3.52 m
= elektronische tijd